Je to viac ako zábava…

Život je príliš krátky na to, aby sme pili pivo, aké sa nám snaží vnútiť masívna reklama – často aj na úkor jeho kvality.

Máme šťastie, že žijeme v dobe renesancie domáceho varenia piva. Otvára sa tak pred nami už zabudnutý svet tajomných chutí, vôní a farieb pív z celého sveta malých a nezávislých pivovarov či nadšencov, ktorí vložili do domáceho varenia piva – homebrewingu – lásku a um.

My sa homebrewingu venujeme 14 rokov. Rozhodli sme sa tento spôsob prípravy piva ešte viac podporiť aj novým e-shopom.

Naším zámerom je priniesť do slovenských domácností pivnú kultúru v podobe iných pivných štýlov. Bežný slovenský „pivkár“ pozná predovšetkým spodne kvasené pivo plzenského typu.

My chceme dopriať hrdlu slovenského konzumenta možnosť pochutnať si na značkách svetových pív. V našej ponuke máme aj príslušenstvo pre homebrewing!

Uvarte si pivo v domácich podmienkach!

Je to jednoduché. U nás si môžete nakúpiť všetko potrebné: štartovacie sady, doplnkové príslušenstvo, ale predovšetkým cenovo dostupné kvalitné suroviny na výrobu piva ako mladinové koncentráty, sladové výťažky, slady, chmeľ z celého sveta a kvasnice .

Je to viac ako zábava, je to láska.

Veríme, že Vás domáca výroba piva nadchne rovnako, ako nadchla pred časom nás a budete s výsledkami svojho snaženia spokojní. Je to viac ako zábava, je to láska. Kedysi bolo varenie piva požehnané božstvami, ktoré žehnali kvasným nádobám.

Sme presvedčení, že aj v súčasnosti môže byť pivo dôkazom toho, že nás Boh miluje a chce, aby sme boli šťastní. 🙂